Проєкт БФ "Крок за кроком" за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) "Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайній ситуації"

2023-12-08

Реалізовуючи проєкт БФ "Крок за кроком" за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) "Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайній ситуації", вихователь - методист Лариса Кумпанська зустріч з батьками розпочала із запитання: Що доброго ви зробили для себе сьогодні?...

На занятті навчались простим технікам підтримки дітей і дорослих після стресу, особливостям виконання тілесних і дихальних вправ, вправ на заземлення.

Пам'ятаймо, щоби підтримувати дітей, потрібно дбати і про себе!