• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Візитка дошкільного закладу

/Files/images/Безымянный.png

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №34 «Дніпряночка»

Розташований в мікрорайоні Митниця за адресою:
18021,м.Черкаси,вул.Гагаріна 53.
Контактні телефони: 33-18-69
Е-meil: dnz34@ukr.net
Завідувач – Перцева Олена Володимирівна.
Дошкільний навчальний заклад працює з 8.00 до 18.00, з 7.30 до 18.00 одна садова група.
У закладі функціонує 13 груп, з них: 3 ясельних та 10 садових

/Files/images/100_1586.JPG
Основними завданнями дошкільного навчального закладу «Дніпряночка» є:


- забезпечення фізичного, соціального та психічного здоров’я вихованців;

- створення середовища, яке надає можливість кожній дитині розвивати природні здібності, реалізувати свої потенційні можливості;

- розвиток високоморальної, компетентної особистості.Формування творчої компетентності дошкільника через засоби художньо-естетичної діяльності
– це основний напрямок роботи дошкільного закладу.

/Files/images/DSC_0164.JPG

Забезпечують оновлення педагогічного процесу згідно вимог Базового компоненту дошкільної освіти 26 педагогічних працівників. З них мають повну фахову освіту – 9 , неповну фахову освіту – 8 осіб. За кваліфікаційним рівнем педагоги мають: «вищу категорію» - 3 , ІІ категорію – 3, «спеціаліст»-13. Педагогічне звання «вихователь – методист» - 2, «старший вихователь» - 1.


/Files/images/DSC_0078.JPG

Всі працівники дошкільного навчального закладу у тісній співпраці з батьками постійно працюють над покращенням умов перебування дітей в дошкільному закладі. Створені та естетично оформлені осередки життєдіяльності дітей протягом дня, затишні та комфортні групові приміщення. Для реалізації завдань навчально – виховного процесу функціонують музично – театральна зала, спортивна зала, методичний кабінет та кабінет практичного психолога.

/Files/images/100_2166.JPG


Педагоги дошкільного навчального закладу поглиблено працюють за методикою М.О.Зайцева щодо навчання дітей читанню і лічби з 2-ох років та діляться своїм досвідом зі слухачами Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Знайомство з майбутніми вихованцями нашого закладу, які проживають в мікрорайоні, відбувається через організацію спільних свят та розваг.


/Files/images/100_2776.JPG

Наш заклад співпрацює із СШ №17, що допомагає реалізації завдань наступності між дошкільним закладом та школою.

Співпраця з комітетом самоорганізації населення «Митниця» сприяє залученню сімей вихованців до різних заходів, організованих в мікрорайоні.

Основні завдання педагогічного колективу на навчальний 2017-2018 рік:

1. Продовжити навчально-виховну роботу з дітьми в рамках навчального курсу «Дошкільнятам про освіту для сталого розвитку», реалізуючи в організації освітнього процесу новий зміст освіти для сталого розвитку. Формувати у дітей раннього та дошкільного віку первинні компетенції ресурсозбереження та ресурсозберігаючої поведінки.

2. Сприяти подальшому удосконаленню культури українського мовлення дошкільників як основи формування національно-патріотичних почуттів. Активно використовувати в навчально-пізнавальній діяльності та повсякденному житті дитячого колективу малі фольклорні жанри, твори сучасних дитячих поетів та письменників, дитячі журнали, інтерактивні методики та технології розвитку зв’язного мовлення.

3. Підвищувати рівень інноваційної культури педагогів дошкільних закладів для забезпечення активної позиції дитини в здобутті знань, постійного розвитку в притаманних їй видах діяльності: ігровій, пізнавальній, практично-творчій.

4. Співпрацю педагогів та батьків спрямувати на розвиток у дітей емоційної культури та моральних почуттів, які забезпечують формування базових моральних якостей особистості.

Дошкільний навчальний заклад
(ясла-садок) № 34 «Дніпряночка»
Черкаської міської ради

Адреса: вул. Гагаріна, 53, м. Черкаси, 18021

Телефон: 33-18-69, 33-72-57

Е-mail: dnz34@ukr.net

Адреса сайту: dnz34.edukit.ck.ua

Завідувач: Перцева Олена Володимирівна

Приміщення дошкільного навчального закладу збудоване у 1993 році.

Проектна потужність - 236 місць, з них: 58 – для дітей віком до 3-х років та 178 – для дітей віком від 3-х років і старше.

У 2017-2018 навчальному році в дошкільному закладі функціонує 13 груп із загальною кількістю дітей 391. З них: 3 групи – 75 дітей ясельного віку, 10 груп – 316 дітей садового віку.

Режим роботи закладу: з 8.00-18.00, одна садова група працює з 7.30-18.00.

У дошкільному навчальному закладі працює 27 педагогічних працівників, з них:

18 педагогів мають повну вищу фахову освіту,

9 педагогів неповну вищу фахову освіту.

За кваліфікаційним рівнем:

- вища категорія -1 особа

- перша категорія -1 особа

- спеціаліст – 25 осіб

- педагогічне звання «вихователь-методист» - 2 особи

Основні принципи діяльності закладу: гуманізм, доступність і рівність можливостей для кожної дитини в реалізації її здібностей; пріоритетність загальнолюдських цінностей.

Основна методична проблема: формування творчої компетентності дошкільника засобами мовленнєвого та художньо – естетичного розвитку.

В дошкільному закладі є музична та фізкультурна зали, медичний блок з ізолятором, кабінет практичного психолога, методичний кабінет.

В кожній групі створене предметно – розвивальне середовище з різноманітними осередками, що сприяють збалансованому розвитку дитини, формуванню у неї елементарних форм життєвої компетентності. Педагоги в освітній діяльності з дошкільниками використовують методику М.О.Зайцева щодо навчання дітей лічбі та читанню; технологію Піснезнайко; освіту для сталого розвитку; технологію використання коректурних таблиць Н.Гавриш; ейдотехніку Г.Чепурного; театр фізичного виховання М.Єфіменко; степ-аеробіку.

Дошкільний заклад оснащений комп’ютерами з підключенням до мережі Інтернет.

Завдяки плану спільної роботи ДНЗ та ЗОШ № 34 забезпечується принцип наступності між дошкільним навчальним закладом та школою.

Колектив навчального закладу щороку бере участь у виставці передових педагогічних технологій, конкурсах, виставках, які проходять на міському рівні.

Проблеми:

- Капітальний ремонт пральні, харчоблоку, умивальних кімнат та кімнат гігієни

- Капітальний ремонт павільйонів

- Заміна обладнання на спортивному майданчику та ігрових майданчиках

- Заміна асфальтного покриття

- Капітальний ремонт басейну

Кiлькiсть переглядiв: 537

Коментарi