Продовжуємо проєкт "Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайній ситуації"

2023-12-22

Продовжуючи реалізовувати проєкт "Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайній ситуації" , в ДНЗ #34 проведено третю і четверту зустрічі з батьками з тем: "Плекаймо стійкість до стресу: що робити, щоб не вигоріти" та "Що робити, коли дитина поводить себе агресивно".

Вихователь- методист Кумпанська Лариса під час третьої зустрічі ознайомила батьків із способами підтримки себе та вправами,які допомагають плекати власну стійкість.

А на четвертій зустрічі наголосила, що немає хороших і поганих емоцій, адже кожна емоція корисна.Батькам надано алгоритм підтримки дитини та ознайомлено з вправами відреагування гніву.

Матусі вихованців закладу освіти активно ділились власним досвідом з теми, яка обговорювалась.