Педагогічна рада"Українські традиції як засіб формування у дітей відчуття приналежності до своєї країни"

2022-12-08

З метою формування патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку в "Дніпряночці" проведена педагогічна рада:"Українські традиції як засіб формування у дітей відчуття приналежності до своєї країни". Завідувач Перцева О.В. ознайомила з напрямками роботи з теми. Вихователь-методист Кумпанська Л.Л. провела брейн-ринг з українознавства"Історія, культура, мова України." Творча група педагогів підготувала і провела інтерактивну форму "Українська скарбниця", де повправлялися з педагогами у знаннях про:

- малі форми роботи усної народної творчості

- народні іграшки та ремесла

-народні ігри.

На завершення вихователь Герасименко Г. А. провела майстер - клас по виготовленню іграшки-оберега, які з великим задоволенням передали для наших захисників.