Заняття з дослідницької діяльності в STREAM - лабораторії.

2019-02-06

Під час тематичного вивчення питання "«Роль пізнавальної діяльності у формуванні ресурсозберігаючої поведінки" в групах 5-го року життя вихователі провели дослідницьку діяльність в STREAM - лабораторії. Вихователі Білоус М.М. і Дуброва І.І. на бінарному занятті "Лабораторія чомучок" продемонстрували вміння та знання дітей, щодо економного використання водних ресурсів, методи очищення води та досліди - експерименти з водою. Вихователі Дяченко І.О. та Коваль Н.В. на бінарному занятті "Лабораторія - дослідження води" показали рівень знань дітей щодо різних станів води, провели серію дослідів: "Кругообіг води в природі", "Тепличка - парничок", "Гейзер".

Пізнавальна діяльність допомагає дітям краще знайомитись з природним довкіллям та сприяє формуванню ресурсозберігаючої поведінки.