КАЗКА НА ПІСКУ

2016-06-16

16 червня 2016 року в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 34 «Дніпряночка» Черкаської міської ради відбувся конкурс «Казка на піску», в якому прийняли участь діти всіх вікових груп.

Як писав великий педагог К.Д.Ушинський: «Найкраща для малюка та іграшка, яку він може примусити по-різному змінюватися, для маленьких дітей найкраща іграшка - купа піску».

Пісочна казка - це самий органічний для дитини спосіб висловити свої переживання, досліджувати світ, вибудовувати відносини, і спосіб звичний, добре знайомий, це його реальність. Ігри з піском є засобом сенсорного розвитку дошкільників, збагачення їхнього словника, розвитку творчого потенціалу. А їх застосування сприяє оздоровленню підростаючого покоління, збереженню та зміцненню як фізичного, так і психічного здоров'я кожної дитини.