Тиждень "За здоровий спосіб життя"

2023-01-27

В рамках тижня "За здоровий спосіб життя", який проходив в дошкільному закладі з 23.01 по 27.01.2023 р. діти дошкільного віку разом з вихователями спробували дізнатися які є складові здорового способу життя: ранкова гімнастика, споживання правильних продуктів харчування, пошуково-пізнавальна діяльність, прогулянки на свіжому повітрі. Разом з батьками дошкільнята підготували творчі роботи на виставку "Здоровими зростаємо - вітаміни вживаємо!". На спортивній розвазі "Таємниці здоров'я" діти середньої групи N 8 разом з інструктором з фізкультури Олександром Кумпанським та вихователем Ліною Бунелик дізнавались як потрібно берегти здоров'я. Діти старшої групи N 11 разом з вихователем Світланою Лисенко на розвазі "В'язочка спортивних ігор" позмагалися в зимових видах спорту, як справжні олімпійці.

Можливо, це ілюстрація На зображенні може бути: 7 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні