Заняття для слухачів курсів КНЗ «Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»

2018-10-12

11 жовтня 2018 року в дошкільний заклад завітали слухачі курсів КНЗ «Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради». Педагоги переглянули інтегроване заняття з елементами пошуково-дослідницької діяльності "Жовта осінь тут ходила, листячко своє згубила..". Вихователь Коваль Н.В. продемонструвала вміння дітей вести діалог, ставити запитання, міркувати, проводити досліди та експерименти, створювати природні кольори осені шляхом змішування основних кольорів. На тематичному занятті "Славні козачата" вихователі побачили співпрацю інструктора з фізкультури, вихователя та музичного керівника. Інструктор з фізкультури Каган Я.І. використала нестандартне фізкультурне обладнання: степ-платформи, козацький баскетбол, повітряний футбол. Екскурсію до STREAM - лабораторії провела завідувач Перцева О.В. Олена Володимирівна розказала, як із викидних матеріалів можна облаштувати лабораторію для проведення дослідницько- експериментальної діяльності та пізнавального розвитку дітей дошкільного віку.

/Files/images/DSCN0421.JPG/Files/images/DSCN0429.JPG

/Files/images/DSCN0452.JPG/Files/images/DSCN0471.JPG/Files/images/DSCN0484.JPG/Files/images/DSCN0485.JPG