"Тиждень безпеки" в дошкільному закладі

2018-04-27

З 23.04 по 27.04.2018 року в дошкільному закладі проходив "Тиждень безпеки дитини". Дошкільнята повторили правила безпечного перебування на природі, правила безпеки дорожнього руху, правила пожежної безпеки та збереження життя і здоров`я. Разом з батьками намалювали малюнки на тему "Небезпека очима дітей".

Завдяки батькам (особливо Вікторії Сергіївні Чубань) діти старшої групи разом з вихователями відвідали Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Пізнавальну екскурсію для дошкільнят провели курсанти інституту: діти оглянули пожежний транспорт, пожежне обладнання, познайомилися з собакою - рятівником, відвідали музей та поклали квіти до пам`ятника "Героям Чорнобиля".

Курсанти з пожежного інституту завітали і до дошкільного закладу, вони продемонстрували спритність і швидкість в умовному гасінні пожежі. А дошкільнята спробували себе в ролі пожежника.