ТИЖДЕНЬ дорожнього руху

2016-09-12

На виконання листа Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради від 05.08.2016 № 1289-12-4/2 в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 34 «Дніпряночка» Черкаської міської ради відбулася зустріч дошкільнят з працівниками патрульної поліції на тему «Увага! Діти - на дорозі». Під час розмови з дітлахами основну увагу патрульні - лейтенант Галик Ганна Олександрівна, лейтенант Радько Антон Васильович та лейтенант Коваленко Вікторія Анатоліївна акцентували на дотриманні правил дорожнього руху. Юні учасники дорожнього руху з радістю спілкувались з поліціантами та демонстрували знання правил. Малеча ознайомилась з атрибутикою - броньованим жилетом, вага якого близько 5 кг, жезлом, сигнальним обладнанням та службовим автомобілем. Найактивнішим патрульні подарували дитячі книги «1000 та 1 поворот».