Склад ради дошкільного навчального закладу

у 2017-2018 навчальному році

Голова ради – Кіркіченко Марія Костянтинівна

Секретар – Кудря Інна Олександрівна

Члени ради від батьків:

Коваленко Мирослава Павлівна гр.№1

Бакум Ірина Вікторівна, гр.№2

Собко Павло Іванович, гр.№3

Скалько Наталія Анатоліївна, гр.№4

Радзюн Алла Миколаївна, гр.№5

Дейнеженко Олена Олександрівна, гр.№6

Семенько Валентина Анатоліївна, гр.№7

Бондуровська Олена Михайлівна, гр.№8

Бондаренко Сергій Васильович, гр.№9

Кіркіченко Марія Костянтинівна, гр.№10

Сидоренко Юлія Леонідівна, гр.№11

Кочкарьова Олнна Валентинівна, гр.№12

Антипова Людмила Іванівна, гр.№13

Від педагогічного колективу:

Перцева Олена Володимирівна, завідувач

Кумпанська Лариса Леонідівна, вихователь-методист

Мартиненко Любов Михайлівна, сестра медична старша

Дуженко Олександр Миколайович, заступник зав. з господарства

Цебро Світлана Борисівна, вихователь

Бунелик Ліна Олександрівна, вихователь

Бортнікова Наталія Юріївна, муз. керівник

Каган Яна Ігорівна, інструктор з фізичного виховання

Коваленко Марія Василівна, вихователь

Кудря Інна Олександрівна, практичний психолог

Марченко Тетяна Миколаївна, вихователь

Косташ Олена Олександрівна, вихователь

Всього 25 осіб

Батьківський комітет ДНЗ № 34 « Дніпряночка»

У 2017-2018 навчальному році

Група №1

1. Коваленко Мирослава Павлівна – голова гр.№1

2. Бойко Ольга Олександрівна

3. Сергата Олена Сергіївна

Група №2

1. Бакум Ірина Вікторівна – голова групи №2

2. Пидорич Людмила Іванівна

3. Темченко Людмила Іванівна

Група №3

1.Собко Павло Іванович – голова групи №3

2. Канавська Світлана Володимирівна

3. Сердюк Катерина Миколаївна

Група №4

1.Скалько Наталія Анатоліївна – голова групи №4

2.Наконечна Марія Миколаївна

3.Медушевська Вікторія Василівна

Група №5

Радзюн Алла Миколаївна – голова групи №5

Лесич Інна Анатоліївна

Гриценко Наталія Сергіївна

Група №6

1.Дейнеженко Олена Олександрівна – голова групи №6

2.Приходько Віта Василівна

3.Іщенко Інна Володимирівна

Група №7

1.Семенько Валентина Анатоліївна – голова групи №7

2. Маламуж Ната Петрівна – голова БК закладу

3. Лещенко Ірина Леонідівна

Група №8.

1. Бондуровська Олена Михайлівна- голова групи №8

2. Дашко Антоніна Вікторівн

3. Бородавка Тарас Валерійович

Група №9

1. Коваленко Алла Олексіївна

2. Гусаченко Олександра Сергіївна

3. Бондаренко Сергій Васильович – голова групи №9

Група №10

1.Кіркіченко Марія Констянтинівна – голова групи №10

2.Касатікова Катерина Львівна

3. Атамась Ганна Віталіївна

Група №11

1.Сидоренко Юлія Леонідівна – голова групи №11

2. Удоденко Олена Миколаївна

3. Юларжи Валентина Ігорівна

Група №12

1. Кочкарьова Олена Валентинівна – голова групи №12

2. Попрієнко Аліса Аркадіївна

3. Гойман Юлія Валеріївна

Група №13

1. Антипова Людмила Іванівна – голова групи №13

2. Мінченко Ольга Валодимирівна – заступник голови БК закладу

3. Юпин Олександра Олександрівна

Кiлькiсть переглядiв: 77

Коментарi