Прийом дітей у дошкільний навчальний заклад здійснюється керівником ДНЗ протягом календарного року згідно:

· Ст.53 Конституції України - кожен має право на освіту

· ст.34 Закону України «Про освіту» - прийом дітей в дошкільні навчальні заклади проводиться за бажанням батьків

· ст. 36 Закону «Про дошкільну освіту» - батьки мають право вибирати дошкільний навчальний заклад

· п.6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. №305

Набір дітей в дошкільний заклад на 2018-2019 н.р. буде проводитись за електронною реєстрацією

Правила прийому

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ДНЗ протягом календарного року (за наявності вільних місць) на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють за попередньою реєстрацією, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження дитини.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками щороку у серпні- вересні.

Для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу необхідні наступні документи:

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють щодо влаштування дитини до дошкільного навчального закладу.
2. Виписка в дитячий садок, карта профілактичних щеплень ( форма 0/63)
3. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини
4. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують

Пільги при зарахуванні надаються:

- дітям, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи ( позачергово)

- дітям військовослужбовців та дітям військовослужбовців військової прокуратури

( першочергово)